Copyright 2019 - Kowalski Dariusz

 TERMINARZ VI EDYCJI OLIMPIAD OGÓLNOPOLSKICH,

 KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 12 – 15 LISTOPADA 2019R.:

 
SZKOŁA PODSTAWOWA:

  • Wiedza ogólna (12 listopada 2019) – klasy 1 – 3

  • Język polski (12 listopada 2019) – klasy 4 – 8

  • Język polski pt. ,,Życie i twórczość Adama Mickiewicza'' (12 listopada 2019) – klasy 4 – 8

  • Mitologia grecka i rzymska (12 listopada 2019) – klasy 4 – 8

  • Język angielski (13 listopada 2019) – klasy 1 – 8

  • Język niemiecki (13 listopada 2019) – klasy 4 – 8

  • Mistrzostwa szaradziarskie – zadania logiczne (13 listopada 2019)
    – klasy 1 – 8

  • Historia pt. ,,Jan III Sobieski'' (14 listopada 2019) – klasy 4 - 8

  • Historia pt. ,,Kampania wrześniowa 1939r.'' (14 listopada 2019) – klasy 4 - 8

  • Przyroda (14 listopada 2019) – klasa 4

  • Geografia (14 listopada 2019) – klasy 5 – 8

  • Biologia pt. Primum non nocere – „Po pierwsze, nie szkodzić”
    (15 listopada 2019) – klasy 5 – 8

  • Chemia (15 listopada 2019) – klasy 7 – 8

  • Fizyka (15 listopada 2019) – klasy 7 - 8

 

SZKOŁA ŚREDNIA:

  • Mitologia grecka i rzymska (12 listopada 2019)

  • Mitologia skandynawska (12 listopada 2019)

  • Język polski pt. ,,Życie i twórczość Adama Mickiewicza'' (13 listopada 2019)

  • Mistrzostwa szaradziarskie – zadania logiczne (14 listopada 2019)

  • Matematyka ,,Apoloniusz'' poziom podstawowy (15 listopada 2019)

  • Matematyka ,,Apoloniusz'' poziom rozszerzony (15 listopada 2019)

 

TERMINARZ VII EDYCJI OLIMPIAD OGÓLNOPOLSKICH,

 KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 10 – 13 MARCA 2020R.:


SZKOŁA PODSTAWOWA:

  • Wiedza ogólna (10 marca 2020) – klasy 1 – 3

  • Język polski (10 marca 2020)– klasy 4 – 8

  • Język polski pt. ,,Życie i twórczość Adama Mickiewicza'' (10 marca 2020)
    – klasy 4 – 8

  • Mitologia grecka i rzymska (10 marca 2020) – klasy 4 – 8

  • Język angielski (11 marca 2020) – klasy 1 – 8

  • Język niemiecki (11 marca 2020) – klasy 4 – 8

  • Mistrzostwa szaradziarskie – zadania logiczne (11 marca 2020) – klasy 1 – 8

  • Historia pt. ,,Bitwa warszawska 1920r.'' (12 marca 2020) – klasy 4 - 8

  • Przyroda (12 marca 2020) – klasa 4

  • Geografia (12 marca 2020) – klasy 5 – 8

  • Biologia pt. ,,10 plag egipskich'' (13 marca 2020) – klasy 5 – 8

  • Chemia (13 marca 2020) – klasy 7 – 8

  • Fizyka (13 marca 2020) – klasy 7 - 8

 

SZKOŁA ŚREDNIA:

  • Mitologia grecka i rzymska (10 marca 2020)

  • Mitologia skandynawska (10 marca 2020)

  • Język polski pt. ,,Życie i twórczość Adama Mickiewicza'' (11 marca 2020)

  • Mistrzostwa szaradziarskie – zadania logiczne (12 marca 2020)

  • Matematyka ,,Apoloniusz'' poziom podstawowy (13 marca 2020)

  • Matematyka ,,Apoloniusz'' poziom rozszerzony (13 marca 2020)